5604
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5604,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

35 Derece Yürüyen Merdiven

35 derece yürüyen merdivenler 2 metreden 6 metreye kadar üretilmektedir. Basamak genişlikleri 600, 800, 1000 mm olabilir

35 Derece Yürüyen Merdiven

Yeni Nesil Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri

Özgün tasarımlarımızda yaşayan işlevsel, çarpıcı ve şık yaşamsal alanlar yaratıyoruz. Cesur ve farklı fikirlerimizi ilham veren binalara, iç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelerine dönüştürüyoruz.

AmadaTECH asansör olarak çağdaş bir vizyon ile konsept tasarımdan uygulama projelerine, inşaat sürecinden proje yönetimine kadar sunduğumuz hizmetlerimizdeki farklılık, pozitif bakış açımız ve enerjimizle birleştiriyoruz

35 Derece Yürüyen Merdivenler

Yürüyen merdivenler, yolcu akışının sürekli olduğu durumlarda insanları bir kattan diğerine taşımanın en güvenli ve en kolay yollarından biridir. Kattan kata yolcu taşımacılığında uzman olan AmadaTECH, güvenlik, güvenilirlik ve daha da önemlisi tüm müşterilerimiz için paranın karşılığına olan ihtiyacı tam olarak anlıyor.
AmadaTECH, yeni ekipmanların kurulumu için bir dizi standart ve özel yapım yürüyen merdiven ve yürüyen yol çözümleri sunar. Yürüyen merdiven ve yürüyen yol çözümlerimizin tümü, amaçlanan çeşitli konumların ortamları ve görev gereksinimleri için özel olarak tasarlanır ve üretilir.
Bunlar, yüksek güvenilirlik ve uzun ömür beklentisinin üretim sürecinin ön koşulu olduğu alışveriş merkezleri, ofisler, kamu ve altyapı konumlarını içerir.

Ürün Açıklaması:

Açı: 35 Derece
Hız: 0.5m/s
Basamak genişliği: 600mm-800 mm – 1000mm
Seyir yüksekliği: 2000mm-6000mm
Korkuluk paneli: Güvenlik camı renksiz
Basamak: siyah paslanmaz çelik

Hızlı ayrıntılar:
Marka adı: AmadaTECH
Teslim süresi: 6-8 Hafta
Garanti: Teslimat tarihinden itibaren 24 aydır.

Özellikler:
Yürüyen merdivenimiz, üstün özellikleri, pratik ve esnek tasarımı sayesinde geniş müşterilerin farklı gereksinimlerini karşılar. Mikrobilgisayar değişken frekans teknolojisinin (VVVF) optimize edilmiş kullanımı, gelişmiş üretim teknolojisi, enerji tasarrufu ile daha mükemmel, güvenli, konforlu yürüyen merdiveni ortaya çıkarır.

Kurulum Yeri:
Süpermarket
Alışveriş Merkezi

Güvenlik sistemi:
Elektrikli cihaz döngü koruması: Yürüyen merdivenin devresini ve ana bileşenlerini korumak için otomatik devre kesme cihazı sunar.
Tırabzan girişi koruması: Tırabzan girişine yabancı madde sıkıştığında, yürüyen merdiven otomatik olarak çalışmayı durduracaktır.

Don`t copy text!