5742
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5742,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

İç Mekan Yürüyen Merdiven

İç Mekan Yürüyen Merdiven | Dış Mekan Yürüyen Merdiven | Yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firması olan Amanda TECH. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

İç Mekan Yürüyen Merdiven

Üstün Teknoloji, Uzman Kadro

AmadaTECH markası ve firma standartları, üst düzey güvenlik sistemleri, kaliteli ürün seçimi ile üretilen yürüyen merdivenler, yüksek kaliteli, şık, sıra dışı ve öncü bir üründür. Yürüyen merdiven ürün tasarımı mimari tasarım için daha esnek alan sunar ve alışveriş merkezleri, oteller, ofis binaları ve diğer üst düzey ticari binalar ve tesisler için uygundur.

AmadaTECH Technical Support ekibi  siparişinizin yalnızca mühendislik hizmetini vermez, tüm sürecin her aşamasıyla ilgilenmekle beraber aynı zamanda mimari destek, projelendirme, mühendislik onayı, imalat hattındaki kalite kontrol sistemi, ürün tasarımı, paketleme, sevkiyat planlaması, yürüyen merdivenin şantiyede indirilmesi, montajı ve teslimine kadar kadar ilgilenir.

yeni nesil yürüyen merdiven
AmadaTECH yürüyen merdiven

Yürüyen Merdiven Hız, Açı, Yükseklik

Çeşitli yürüyen merdiven boyutlarımız, açı seçeneklerimiz ve hız aralıklarımız var. Hız seçeneklerimiz 0.50 – 0.65 m/s dir . Bu yüzden, projeniz için mükemmel yürüyen merdiven tasarımına sahip olduğumuzdan emin olunuz. Standart serimiz için maksimum yürüyen merdiven uzunluğu 35 derecede 2 metreden 6 metreye kadardır. 30 derecede 40 metreye kadar imalatımız vardır. Farklı modellerimiz vardır. İç hem, dış mekan ve heavy durty. Saatte taşıma kapasiteleri değişkendir 3600, 4800, 6000 ve 7300 kişidir. ( saatte 9000 kişi En115-1-2017 standartlarına göre kaldırılmıştır. ) Yürüyen merdiven açılarımız  30 ve 35’derecedir.

Yeni Nesil Yürüyen Merdiven

İç Mekan Yürüyen Merdiven

Yeni Nesil Yürüyen Merdivenlerimiz üstün özellikler taşımaktadır.
AmadaTECH ürünlerine AMD-mod çalışması ve LED aydınlatma gibi çeşitli işlevleri uygulayarak enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor.
AMD-Mod Systems
Yürüyen merdivene binen yolcuların ağırlığı, inverter yük bilgilerine göre tespit edilir. Az sayıda yolcu taşınırken yürüyen merdivenin hızı düşürülerek güç kullanımı azaltılır. AMD-MOD sayesinde yürüyen merdiven ömrü daha uzun olur.
Otomatik hız düşürme sistemi sayesinde hiçbir yolcu tespit etmediğinde yürüyen merdivenin hızı azalır. Güç kullanımı azaltılır.

yürüyen merdiven teknolojileri
AmadaTECH Escalator

Projenizin Her Aşamasında Yanınızdayız.

Yürüyen merdiven fiyatları hakkında tavsiyede bulunan bilgili satış ekibi
Ürününüzün bina ve proje maliyetleriniz için mükemmel bir uyum olmasını sağlamak için tasarım ekibimizle görüşün.
Teknik planlama verileri ve ürün kataloğumuzu, kolay indirme yoluyla kullanılabilirsiniz
Üretimden teslimata kadar kurulumu yönetmek için özel mühendislik ekibi
Operasyonlarınız etrafında çalışarak, her etkeni göz önünde bulundurarak size uygun saatlerde yürüyen merdiven kurulumunu yapıyoruz.
Kanıtlanmış, verimli ve güvenli kurulum yöntemleri ve teslimde tam kalite güvencesi

Don`t copy text!