5914
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5914,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Yürüyen Merdiven

Yürüyen Merdiven Modelleri | İç Mekan Yürüyen Merdiven | Dış Mekan Yürüyen Merdiven | Heavy Duty Yürüyen Merdiven | Yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firması olan Amanda TECH. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

Yürüyen Merdiven Teknolojileri

Yeni Nesil Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri

AmadaTECH markası ve firma standartları, üst düzey güvenlik sistemleri, kaliteli ürün seçimi ile üretilen yürüyen merdivenler, yüksek kaliteli, şık, sıra dışı ve öncü bir üründür. Yürüyen merdiven ürün tasarımı mimari tasarım için daha esnek alan sunar ve alışveriş merkezleri, oteller, Metro, Alt Geçit, Havalimanı, ofis binaları ve diğer üst düzey ticari binalar ve tesisler için uygundur.

Yürüyen merdivenler, insan trafiğinin yoğun olduğu çok katlı yapılarda insan taşımada kullanılan hareketli bir merdiven tipidir. Basamakları, dönen bir düzenek üzerine yerleştirilerek sürekli hareketi sağlanır. Asansörlere göre çok daha fazla sayıda insan taşıyabilirler. En çok tercih edildiği mekanlar, alışveriş merkezleri, plazalar, iş merkezleri, metro ve tren istasyonları, oteller, havaalanları, üst geçitler, hastaneler ve fuar merkezleridir. Yürüyen merdivenler 30-35 derece açıda ve 600 mm, 800 mm, 1.000 mm basamak genişliğinde üretilebilirler.

Amada Tech olarak son derece güvenlikli, kaliteli malzeme seçimi yapılmaktadır, üst düzey güvenlik sistemleri avrupa standartlarına göre üretim süreci takip edilmektedir. Tüm siparişlerde yedek malzeme verilmekte olup, yürüyen merdiven yedek malzemeleri bulundurmaktayız.

AmadaTECH tarafından piyasaya sürülen en son güvenlik sistemli yürüyen merdivenler AmadaTECH’in en ileri teknolojisi benimsenmiştir ve ürünün yüksek performansını ve yüksek kalitesini sağlamak için ileri yaratıcılık ,deneyim, tecrübe ve yüksek üretim süreci ile teknik ekibimizin kontrolü tarafından üretilmiştir. Entegre sürücü, kodlayıcı hız algılama ve tasarım, yüksek güvenlik, yüksek verimlilik, konfor ve performans başlıca özelliklerden bazılarıdır.

Çeşitli yürüyen merdiven boyutlarımız, açı seçeneklerimiz ve hız aralıklarımız var. Hız seçeneklerimiz 0.50 – 0.65 m/s dir . Bu yüzden, projeniz için mükemmel yürüyen merdiven tasarımına sahip olduğumuzdan emin olunuz. Standart serimiz için maksimum yürüyen merdiven uzunluğu 35 derecede 2 metreden 6 metreye kadardır. 30 derecede 40 metreye kadar imalatımız vardır. Farklı modellerimiz vardır. İç hem, dış mekan ve heavy durty. Saatte taşıma kapasiteleri değişkendir 3600, 4800, 6000 ve 7300 kişidir. ( saatte 9000 kişi En115-1-2017 standartlarına göre kaldırılmıştır. ) Yürüyen merdiven açılarımız  30 ve 35’derecedir.

TÜRK MÜHENDİSLİK ÜRÜNÜ

AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır.

EMNİYET GÜVENLİK

Güvenlik ve güvenilirlik AmadaTECH’in ürün sunumunun ayrılmaz bir parçasıdır. Amada TECH asansörlerini dünya çapında sürdüren Güvenlik ve Servis teknisyenlerine katkıda bulunan iyileştirmeler yapmak için sürekli çalışıyoruz.

SERVİS MÜKEMMELLİĞİ

Hizmet mükemmelliği sadece hizmetten daha fazlasıdır. Biz böyle düşünüyor ve davranıyoruz. Bu sadece “bir sorunu düzeltmek” veya rutin bakım yapmak değil, aynı zamanda telefondaki sesin “gülümsemesi”, tüm isteklere hızlı yanıtlar ve sürekli iyileştirme arayışıdır. Birlikte nasıl çalıştığımız ve müşterilerimizle nasıl çalıştığımızdır

ESTETİK TASARIM, MÜKEMMELLİK

AmadaTECH’in Türkiye’deki Tasarım Merkezi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en güncel estetik tasarımları takip eden profesyoneller ile eksiksiz bir şekilde donatılmıştır

AMADA TECH ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

SÜRDÜREBİLİR BİR GELECEĞE DOĞRU

AmadaTECH kurumsal felsefemizi takip ederek, asansörlerimiz, yürüyen merdivenlerimiz ve bina hizmetlerimizle “İnsanlar, bina sistemleri ve toplum için yeni değer sağlayarak sürdürülebilir bir topluma katkıda bulunacağız. Aynı zamanda sosyal katkının kurumsal faaliyetlerin temel direği olduğunu biliyoruz.

AmadaTECH Technical Support ekibi  siparişinizin yalnızca mühendislik hizmetini vermez, tüm sürecin her aşamasıyla ilgilenmekle beraber aynı zamanda mimari destek, projelendirme, mühendislik onayı, imalat hattındaki kalite kontrol sistemi, ürün tasarımı, paketleme, sevkiyat planlaması, yürüyen merdivenin şantiyede indirilmesi, montajı ve teslimine kadar kadar ilgilenir.

Yeni Nesil Yürüyen Merdivenler

Yeni nesil ticari yürüyen merdivenlerimiz, sorunsuz çalışma ve kullanımın yanı sıra güvenlik, estetik ve çevre dostu özellikleri bir araya getiriyor.

Düşük enerjili LED aydınlatma ve enerji tasarruflu frekans kontrolün yanı sıra binanızın görünümüne ve hissine uygun çeşitli tırabzanlar, korkuluklar ve kaplamalar dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler. AVM, Otel, Havalimanları, üst geçitler, tren ve metro istasyonlarında dikey ulaşım akışlarında heavy duty yürüyen merdivenler önemli can damarını oluşturmaktadır. EN 115-1 2017 standartlarına ve AmadaTECH özel konfigürasyonlarına göre imalatı yapılmaktadır.

Olağanüstü sürüş kalitesi

AmadaTECH Heavy Duty Yürüyen Merdivenleri, hem yüksek kaliteli yapı hem de olağanüstü sürüş konforu sağlamak için tasarlanmıştır. Düşük ses seviyesi ve minimum titreşimler, en katı gereklilikleri bile karşılayacak akıcı ve konforlu bir yolcu deneyimi sağlar.

Kurulum
Mekansal verimlilik ve güvenilirlik sağlayan, kurulum ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

Çevre dostu
Yenileme sistemleri mükemmel sürüş kalitesi sağlarken enerji kullanımını %60’a kadar azaltır. Birçok yürüyen merdiven parçası da geri dönüştürülür (basamaklar, fırça profili, cam panel kelepçeleri, vb.).

Güvenlik
Maksimum güvenliği garanti eder ve yolcu güvenliği duygusu sağlar.

Dış Mekan Yürüyen Merdiven

Metrolar, havaalanları, tren istasyonları, Üst Geçit ve Alt Geçit gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde, Amada TECH yürüyen merdivenler enerji tasarruflu, güçlü kargas sistemi, üstün özellikleri ve teknolojisi ile, etkin bir çözüm olarak Dünyanın bir çok yerinde yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Dış mekan yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar, herhangi bir çatı veya diğer üst örtüler olmadan binanın dışına kurulur. Sonuç olarak tamamen yağmur, kar vb. unsurlara tabidirler. Bu tip ürünler, ortama göre soğutucu ve ısıtıcı, iç hacmi tahliye etmek için su ve yağ ayırıcı gibi  geniş seçeneklere sahiptir.

Yağmur ve kar birikintisi. Tamamen dış mekan yürüyen merdivenleri ve yürüyen bantların farklı hava koşullarına doğrudan maruz kaldıkları gerçeği göz önüne alındığında, standarda göre bunların ana elektrik aksamları, örneğin ana kontrol kutusu, invertör kutusu ve güvenlik anahtarları için bazı yüksek koruma oranlarına sahip olmaları gerekir.

Ayrıca, tamamen dış mekan yürüyen merdiven makas kaplaması, korozyona karşı yüksek dirençli sıcak daldırma galvanizli olmalı ve ayrıca tüm paslanmaz çelik bileşenler 304 kalite olmalıdır.

Yarı açık yürüyen merdivenler gibi, ince cam korkuluklar ve masif korkuluklar, proje koşullarına bağlı olarak tamamen açık yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar için kullanılabilir.

Bu tür yürüyen merdivenler her türlü hava koşulunda çalışabilme özelliğine sahip olsa da, standart güvenlik açısından üzerlerinin bir çatı ile kapatılmasını önermektedir. Örneğin, yürüyen merdivenlerde veya çatısı olmayan yürüyen bantlarda, yolcuların yağmurlu veya karlı havalarda şemsiyelerini başlarına örterek basmak zorunda kalabilmeleri, dengelerini kaybetmelerine, düşmelerine ve hatta diğer yolcuları rahatsız etmelerine neden olabilir.

Don`t copy text!