5780
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5780,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Heavy Duty Yürüyen Merdiven

Heavy Duty Yürüyen Merdiven | Heavy Duty Escalator | Yüksek trafikli kamu hizmetlerinin gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış Heavy duty ( Ağır Tip ) Yürüyen Merdivenleri, iç veya dış mekanlarda sürekli büyük kalabalıklar için uygundur ve tüm iklim koşullarında mükemmel şekilde çalışır.

Heavy Duty Yürüyen Merdiven

Yeni Nesil Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri

Ağır hizmet tipi yürüyen merdivenlerimiz, yoğun binanızın ihtiyaç duyduğu sağlam ve güvenilir sürüşü sağlamak için tasarlanmıştır.

Galvanizli makas, güçlendirilmiş parçalar ve dahili ısıtma sistemi gibi özelliklere sahip ağır hizmet yürüyen merdivenlerimiz, harici ve dahili olarak kullanılabilir ve havaalanları, tren istasyonları ve yer altı geçitleri gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanılabilir. Tüm yürüyen merdivenler en son EN 115 -1 2017 düzenlemelerine göre tedarik edilir ve kurulur.

Bu tür yürüyen merdiven ve yürüyen bantlar, metro veya tren istasyonları, havaalanları, yaya köprüleri, üst geçit vb. trafiğin yoğun olduğu ortamlar için uygundur. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde ağır bir yolcu yükü taşımalıdırlar. Standarda göre, bu tür yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar, ağır iş yükleri altında çalışmalarını sağlayan kendi seçenek ve özelliklerine sahiptir ve bu nedenle “ağır hizmet tipi” olarak adlandırılırlar.

Bu tür yürüyen merdivenler için kullanılan korkuluk genellikle paslanmaz çeliktir, bu da daha yüksek dayanıklılık sağlar ve onları yoğun trafik durumları için daha uygun hale getirir. Müşteri tercihine göre korkuluğun iç kısmını dikey veya eğili olarak sipariş edebilirler   ve dış  kaplama EN 115 standardına  uygun olmalıdır. . Altyapı yürüyen merdivenlerde yürüyen merdivenler paralel olarak döşenirken korkuluklar bitişik olarak yerleştirilerek düzgün bir yüzey oluşturur. İnsanların bu alanda kaymasını önlemek için bazı korkuluk güvenlik cihazları takılmalıdır.

TÜRK MÜHENDİSLİK ÜRÜNÜ

AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır.

EMNİYET GÜVENLİK

Güvenlik ve güvenilirlik AmadaTECH’in ürün sunumunun ayrılmaz bir parçasıdır. Amada TECH asansörlerini dünya çapında sürdüren Güvenlik ve Servis teknisyenlerine katkıda bulunan iyileştirmeler yapmak için sürekli çalışıyoruz.

SERVİS MÜKEMMELLİĞİ

Hizmet mükemmelliği sadece hizmetten daha fazlasıdır. Biz böyle düşünüyor ve davranıyoruz. Bu sadece “bir sorunu düzeltmek” veya rutin bakım yapmak değil, aynı zamanda telefondaki sesin “gülümsemesi”, tüm isteklere hızlı yanıtlar ve sürekli iyileştirme arayışıdır. Birlikte nasıl çalıştığımız ve müşterilerimizle nasıl çalıştığımızdır

ESTETİK TASARIM, MÜKEMMELLİK

AmadaTECH’in Türkiye’deki Tasarım Merkezi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en güncel estetik tasarımları takip eden profesyoneller ile eksiksiz bir şekilde donatılmıştır

AMADA TECH ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

SÜRDÜREBİLİR BİR GELECEĞE DOĞRU

AmadaTECH kurumsal felsefemizi takip ederek, asansörlerimiz, yürüyen merdivenlerimiz ve bina hizmetlerimizle “İnsanlar, bina sistemleri ve toplum için yeni değer sağlayarak sürdürülebilir bir topluma katkıda bulunacağız. Aynı zamanda sosyal katkının kurumsal faaliyetlerin temel direği olduğunu biliyoruz.

Heavy Duty Escalator

Yeni nesil ticari yürüyen merdivenlerimiz, sorunsuz çalışma ve kullanımın yanı sıra güvenlik, estetik ve çevre dostu özellikleri bir araya getiriyor.

Düşük enerjili LED aydınlatma ve enerji tasarruflu frekans kontrolün yanı sıra binanızın görünümüne ve hissine uygun çeşitli tırabzanlar, korkuluklar ve kaplamalar dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler. Havalimanları, üst geçitler, tren ve metro istasyonlarında dikey ulaşım akışlarında heavy duty yürüyen merdivenler önemli can damarını oluşturmaktadır. EN 115-1 2017 standartlarına ve AmadaTECH özel konfigürasyonlarına göre imalatı yapılmaktadır.

Ürün parametreleri

 

Özellikler (mm)1000
eğim30°
Başvuru Yeriİç mekan/dış mekan, günlük çalışma ≥20 saat
Temel parametrelerKaldırma yüksekliği
(mm)
1500≤H≤1200012000≤H≤18000
Seviye ilerlemesi3 seviye4 seviye
anma hızı0,5 m/s;0,65 m/s
Teslimat kapasitesi6000 kişi/saat7300 kişi/saat
Güç kaynağıAC 380V 50Hz; Bağımsız topraklama kablosu
aydınlatma güç kaynağıAC220V 50Hz
sürücü ana bilgisayarıağırlık kaldırmakH≤4500H≤6000H≤8500H≤12000H≤14000H≤18000
Motor gücü kW8111518.52237
tahrik zinciri24A-2 (p=38,1)
Vites kutusuCG26-112CG26-135
çalışma freni
sürücü
aksamı
ayrılmazÜst dönüş yarıçapı R=2600mm; alt dönüş yarıçapı R=2000mm
kontrol
sistemi
PC10-FA1000Tam frekans dönüştürme
merdiven sistemiadımBirincil renk alüminyum alaşımlı adımlar
Adım genişliği (mm)1000
Adım derinliği (mm)400
Adım yüksekliği (mm)200
Tarak plakasıAna renk alüminyum alaşımı
ana ray5 mm şekilli galvanizli kılavuz ray
ikincil ray3 mm özel şekillendirilmiş galvanizli kılavuz ray
kademeli zincirGalvanizli makaralı zincir (dış dişli, tekerlek çapı Φ100mm, tekerlek genişliği 25mm)
kafesstandart malzemeaçılı çelik
yüzey işlemeSıcak daldırma galvanizli, çinko tabaka kalınlığı ≥ 80μm
Devrilir Küpeşte Sistemitırabzankauçuk/siyah
İç ve dış kapak1,5 mm 304 ince paslanmaz çelik
Küpeşte rayı1,5 mm 304 ince paslanmaz çelik
Önlük tahtası2,0 mm 304 ince paslanmaz çelik
lambri kaplama1,5 mm 304 ince paslanmaz çelik

 

heavy duty yürüyen merdiven
Olağanüstü sürüş kalitesi

AmadaTECH Heavy Duty Yürüyen Merdivenleri, hem yüksek kaliteli yapı hem de olağanüstü sürüş konforu sağlamak için tasarlanmıştır. Düşük ses seviyesi ve minimum titreşimler, en katı gereklilikleri bile karşılayacak akıcı ve konforlu bir yolcu deneyimi sağlar.

Kurulum
Mekansal verimlilik ve güvenilirlik sağlayan, kurulum ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

Çevre dostu
Yenileme sistemleri mükemmel sürüş kalitesi sağlarken enerji kullanımını %60’a kadar azaltır. Birçok yürüyen merdiven parçası da geri dönüştürülür (basamaklar, fırça profili, cam panel kelepçeleri, vb.).

Güvenlik
Maksimum güvenliği garanti eder ve yolcu güvenliği duygusu sağlar.

Don`t copy text!