5549
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5549,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Dış Mekan Yürüyen Merdiven

Dış Mekan Yürüyen Merdiven | Ağır Tip Yürüyen Merdiven | AmadaTECH yürüyen merdivenler, yüksek kaliteli, şık, sıra dışı ve öncü bir üründür. Oldukça dayanıklı malzemeler kullanır ve yürüyen merdivene ürün tasarımı ve çevre işlemlerinde daha fazla esneklik katar, böylece mimari tasarım için daha esnek alan sunar ve alışveriş merkezleri, oteller, ofis binaları, havaalanı, üst geçit, köprü ve diğer üst düzey ticari binalar ve tesisler için uygundur.

Dış Mekan Yürüyen Merdiven

Yeni Nesil Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri

Dış Mekan yürüyen merdivenlerimiz, üst geçitler, AVM, Köprülerin ihtiyaç duyduğu sağlam ve güvenilir sürüşü sağlamak için tasarlanmıştır.

Galvanizli makas, güçlendirilmiş parçalar ve dahili ısıtma sistemi gibi özelliklere sahip ağır hizmet yürüyen merdivenlerimiz, harici ve dahili olarak kullanılabilir ve üst geçit, köprüler, avm, havaalanları, tren istasyonları gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanılabilir. Tüm yürüyen merdivenler en son EN 115 -1 2017 düzenlemelerine göre tedarik edilir ve kurulur.

Bu tür yürüyen merdiven ve yürüyen bantlar, metro veya tren istasyonları, havaalanları, yaya köprüleri, üst geçit vb. trafiğin yoğun olduğu ortamlar için uygundur. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde ağır bir yolcu yükü taşımalıdırlar. Standarda göre, bu tür yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar, ağır iş yükleri altında ve dış ortamlarda çalışmalarını sağlayan kendi seçenek ve özelliklerine sahiptir.

Bu tür yürüyen merdivenler için kullanılan korkuluk genellikle paslanmaz çeliktir, bu da daha yüksek dayanıklılık sağlar ve onları yoğun trafik durumları için daha uygun hale getirir. Müşteri tercihine göre korkuluğun iç kısmını dikey veya eğili olarak sipariş edebilirler   ve dış  kaplama EN 115 standardına  uygun olmalıdır. . Altyapı yürüyen merdivenlerde yürüyen merdivenler paralel olarak döşenirken korkuluklar bitişik olarak yerleştirilerek düzgün bir yüzey oluşturur. İnsanların bu alanda kaymasını önlemek için bazı korkuluk güvenlik cihazları takılmalıdır.

TÜRK MÜHENDİSLİK ÜRÜNÜ

AmadaTECH ürünleri, yüksek nitelikli Türk mühendisleri tarafından tasarlanmakta ve müşterilerin güvenilir kalitede mükemmel ürünler almalarını sağlamaktadır.

EMNİYET GÜVENLİK

Güvenlik ve güvenilirlik AmadaTECH’in ürün sunumunun ayrılmaz bir parçasıdır. Amada TECH asansörlerini dünya çapında sürdüren Güvenlik ve Servis teknisyenlerine katkıda bulunan iyileştirmeler yapmak için sürekli çalışıyoruz.

SERVİS MÜKEMMELLİĞİ

Hizmet mükemmelliği sadece hizmetten daha fazlasıdır. Biz böyle düşünüyor ve davranıyoruz. Bu sadece “bir sorunu düzeltmek” veya rutin bakım yapmak değil, aynı zamanda telefondaki sesin “gülümsemesi”, tüm isteklere hızlı yanıtlar ve sürekli iyileştirme arayışıdır. Birlikte nasıl çalıştığımız ve müşterilerimizle nasıl çalıştığımızdır

ESTETİK TASARIM, MÜKEMMELLİK

AmadaTECH’in Türkiye’deki Tasarım Merkezi, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için en güncel estetik tasarımları takip eden profesyoneller ile eksiksiz bir şekilde donatılmıştır

AMADA TECH ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

SÜRDÜREBİLİR BİR GELECEĞE DOĞRU

AmadaTECH kurumsal felsefemizi takip ederek, asansörlerimiz, yürüyen merdivenlerimiz ve bina hizmetlerimizle “İnsanlar, bina sistemleri ve toplum için yeni değer sağlayarak sürdürülebilir bir topluma katkıda bulunacağız. Aynı zamanda sosyal katkının kurumsal faaliyetlerin temel direği olduğunu biliyoruz.

dış mekan yürüyen merdiven, outdoor escalator

Yeni Nesil, Üstün Teknoloji

Yeni nesil ticari yürüyen merdivenlerimiz, sorunsuz çalışma ve kullanımın yanı sıra güvenlik, estetik ve çevre dostu özellikleri bir araya getiriyor.

Düşük enerjili LED aydınlatma ve enerji tasarruflu frekans kontrolün yanı sıra binanızın görünümüne ve hissine uygun çeşitli tırabzanlar, korkuluklar ve kaplamalar dahil olmak üzere çok çeşitli özellikler. Havalimanları, üst geçitler, tren ve metro istasyonlarında dikey ulaşım akışlarında heavy duty yürüyen merdivenler önemli can damarını oluşturmaktadır. EN 115-1 2017 standartlarına ve AmadaTECH özel konfigürasyonlarına göre imalatı yapılmakta, güvenilir kalite ve olağanüstü performans ile müşterilere mükemmel tasarım yelpazesi sunarlar

dış mekan yürüyen merdiven, outdoor escalator

Dış Ortama Uygun Tasarım

Dış mekan yürüyen merdivenlerimiz yağmur fırtınası ve yoğun kar gibi şiddetli hava koşullarına dayanıklıdır.

Kullanıcı güvenliği önceliğimizdir. İçerideki sensörler, tehlike riskinde yürüyen merdivenin durmasını sağlar ve kontrol odasına anında haber verir. Ürünlerimiz yangına duyarlı kablo hatları ve sprinkler söndürme sistemleri ile donatılmıştır. dış mekan yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar,  herhangi bir çatı  veya diğer üst örtüler olmadan binanın dışına kurulur. Açıkçası, yarı açık yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar binanın dışında olduğundan, sıcaklık kontrollü bir  ortamda değiller . Bu nedenle, bina içi yürüyen merdivenlere kıyasla,  coğrafi konuma bağlı olarak bazı ek seçeneklere sahiptir.

heavy duty yürüyen merdiven
Olağanüstü sürüş kalitesi

AmadaTECH Heavy Duty Yürüyen Merdivenleri, hem yüksek kaliteli yapı hem de olağanüstü sürüş konforu sağlamak için tasarlanmıştır. Düşük ses seviyesi ve minimum titreşimler, en katı gereklilikleri bile karşılayacak akıcı ve konforlu bir yolcu deneyimi sağlar.

Kurulum
Mekansal verimlilik ve güvenilirlik sağlayan, kurulum ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

Çevre dostu
Yenileme sistemleri mükemmel sürüş kalitesi sağlarken enerji kullanımını %60’a kadar azaltır. Birçok yürüyen merdiven parçası da geri dönüştürülür (basamaklar, fırça profili, cam panel kelepçeleri, vb.).

Güvenlik
Maksimum güvenliği garanti eder ve yolcu güvenliği duygusu sağlar.

dış mekan yürüyen merdiven
escalator market
AmadaTECH Technical Support ekibi  siparişinizin yalnızca mühendislik hizmetini vermez, tüm sürecin her aşamasıyla ilgilenmekle beraber aynı zamanda mimari destek, projelendirme, mühendislik onayı, imalat hattındaki kalite kontrol sistemi, ürün tasarımı, paketleme, sevkiyat planlaması, yürüyen merdivenin şantiyede indirilmesi, montajı ve teslimine kadar kadar ilgilenir.

Acil durdurma düğmesi
Acil durumda acil durdurma cihazı, basıldığında anında durdurma.

Küpeşte için koruyucu cihaz
Tırabzan giriş güvenlik cihazı, tırabzan giriş kutusuna bir el veya nesne çekilirse yürüyen merdiveni durdurur.

Faz hatası izleme
Faz arızası meydana gelirse faz izleme cihazı yürüyen merdiveni durdurur.

Aşırı hız koruma cihazı
Aşırı hız dedektörü, normal hızın üzerinde çalışırsa yürüyen merdiveni durdurur.

Ters hareket koruma cihazı
Yürüyen merdiven, hareket yönü tersine çevrilirse duracaktır.

Zincir koruma cihazı
zincir kırılırsa veya gevşerse yürüyen merdiven duracaktır.

Süpürgelik koruma cihazı
Basamak ile kaide arasına herhangi bir nesne sıkışırsa yürüyen merdiven duracaktır.

Basamaklar ve paletler için koruyucu cihaz
Basamaklar anormal çalışıyorsa veya bozuk bir basamak varsa.

Basamak aydınlatma
Seyahat güvenliğini artırmak için basamakların altında yeşil aydınlatma.

Ek fren cihazı
Zincir kırılırsa veya izin verilen hızı aşarsa, yardımcı fren yürüyen merdiveni durdurur.

Fren pabucu için güvenlik cihazı
Fren balatasında anormal bir aşınma olursa cihaz duracaktır.

Adım zinciri koruma cihazı
Bir zincir kırılırsa veya çok gevşekse cihaz duracaktır.

Tarak tutucu plaka aydınlatması
Seyahat güvenliğini artırmak için kamış tutucu plakaların her iki tarafında aydınlatma.

Küpeşte hız algılama cihazı
Küpeşte hızının kırılma veya esneme nedeniyle normalden düşük olması durumunda cihaz duracaktır.

Kırık bir tırabzan için koruyucu cihaz
Küpeşte kırılırsa veya durursa cihaz duracaktır.

Don`t copy text!