263
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-263,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Dış Mekan Yürüyen Merdiven

Dış Mekan Yürüyen Merdiven | Ağır Tip Yürüyen Merdiven | AmadaTECH yürüyen merdivenler, yüksek kaliteli, şık, sıra dışı ve öncü bir üründür. Oldukça dayanıklı malzemeler kullanır ve yürüyen merdivene ürün tasarımı ve çevre işlemlerinde daha fazla esneklik katar, böylece mimari tasarım için daha esnek alan sunar ve alışveriş merkezleri, oteller, ofis binaları, havaalanı, üst geçit, köprü ve diğer üst düzey ticari binalar ve tesisler için uygundur.

Dış Mekan Yürüyen Merdiven

DIŞ MEKAN YÜRÜYEN MERDİVEN

Dış Mekan yürüyen merdivenlerimiz, üst geçitler, AVM, Köprülerin ihtiyaç duyduğu sağlam ve güvenilir sürüşü sağlamak için tasarlanmıştır.

Galvanizli makas, güçlendirilmiş parçalar ve dahili ısıtma sistemi gibi özelliklere sahip ağır hizmet yürüyen merdivenlerimiz, harici ve dahili olarak kullanılabilir ve üst geçit, köprüler, avm, havaalanları, tren istasyonları gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanılabilir. Tüm yürüyen merdivenler en son EN 115 -1 2017 düzenlemelerine göre tedarik edilir ve kurulur.

Bu tür yürüyen merdiven ve yürüyen bantlar, metro veya tren istasyonları, havaalanları, yaya köprüleri, üst geçit vb. trafiğin yoğun olduğu ortamlar için uygundur. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde ağır bir yolcu yükü taşımalıdırlar. Standarda göre, bu tür yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar, ağır iş yükleri altında ve dış ortamlarda çalışmalarını sağlayan kendi seçenek ve özelliklerine sahiptir.

Bu tür yürüyen merdivenler için kullanılan korkuluk genellikle paslanmaz çeliktir, bu da daha yüksek dayanıklılık sağlar ve onları yoğun trafik durumları için daha uygun hale getirir. Müşteri tercihine göre korkuluğun iç kısmını dikey veya eğili olarak sipariş edebilirler   ve dış  kaplama EN 115 standardına  uygun olmalıdır. . Altyapı yürüyen merdivenlerde yürüyen merdivenler paralel olarak döşenirken korkuluklar bitişik olarak yerleştirilerek düzgün bir yüzey oluşturur. İnsanların bu alanda kaymasını önlemek için bazı korkuluk güvenlik cihazları takılmalıdır.

Custom Item

This is custom item text.

Date

30 Mart 2015

Category

Dış Mekan Yürüyen Merdiven, İç Mekan Yürüyen Merdiven

Tags
Dış Mekan Yürüyen Merdiven
Don`t copy text!