6007
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-6007,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Heavy Duty Yürüyen Merdiven

Heavy Duty Yürüyen Merdiven | Heavy Duty Escalator | Yüksek trafikli kamu hizmetlerinin gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış Heavy duty ( Ağır Tip ) Yürüyen Merdivenleri, iç veya dış mekanlarda sürekli büyük kalabalıklar için uygundur ve tüm iklim koşullarında mükemmel şekilde çalışır.

Heavy Duty Yürüyen Merdiven

Olağanüstü sürüş kalitesi

AmadaTECH Heavy Duty Yürüyen Merdivenleri, hem yüksek kaliteli yapı hem de olağanüstü sürüş konforu sağlamak için tasarlanmıştır. Düşük ses seviyesi ve minimum titreşimler, en katı gereklilikleri bile karşılayacak akıcı ve konforlu bir yolcu deneyimi sağlar.

Kurulum
Mekansal verimlilik ve güvenilirlik sağlayan, kurulum ve kullanım kolaylığı için tasarlanmıştır.

Çevre dostu
Yenileme sistemleri mükemmel sürüş kalitesi sağlarken enerji kullanımını %60’a kadar azaltır. Birçok yürüyen merdiven parçası da geri dönüştürülür (basamaklar, fırça profili, cam panel kelepçeleri, vb.).

Güvenlik
Maksimum güvenliği garanti eder ve yolcu güvenliği duygusu sağlar.

Bu tür yürüyen merdiven ve yürüyen bantlar, metro veya tren istasyonları, havaalanları, yaya köprüleri, üst geçit vb. trafiğin yoğun olduğu ortamlar için uygundur. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde ağır bir yolcu yükü taşımalıdırlar. Standarda göre, bu tür yürüyen merdivenler ve yürüyen bantlar, ağır iş yükleri altında çalışmalarını sağlayan kendi seçenek ve özelliklerine sahiptir ve bu nedenle “ağır hizmet tipi” olarak adlandırılırlar.

Bu tür yürüyen merdivenler için kullanılan korkuluk genellikle paslanmaz çeliktir, bu da daha yüksek dayanıklılık sağlar ve onları yoğun trafik durumları için daha uygun hale getirir. Müşteri tercihine göre korkuluğun iç kısmını dikey veya eğili olarak sipariş edebilirler   ve dış  kaplama EN 115 standardına  uygun olmalıdır. . Altyapı yürüyen merdivenlerde yürüyen merdivenler paralel olarak döşenirken korkuluklar bitişik olarak yerleştirilerek düzgün bir yüzey oluşturur. İnsanların bu alanda kaymasını önlemek için bazı korkuluk güvenlik cihazları takılmalıdır.

Custom Item

This is custom item text.

Date

30 Mart 2015

Category

Ağır Trafik Yürüyen Merdiven, Dış Mekan Yürüyen Merdiven, Escalator, Heavy Duty Escalator, İç Mekan Yürüyen Merdiven, Outdoor Escalator, Yürüyen Merdiven

Tags
ağır tip yürüyen merdiven, Heavy Duty Escalator, heavy duty yürüyen merdiven, ticari yürüyen merdiven, Yürüyen Merdiven
Don`t copy text!