259
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-259,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Yürüyen Merdiven

Yürüyen Merdiven Modelleri | İç Mekan Yürüyen Merdiven | Dış Mekan Yürüyen Merdiven | Heavy Duty Yürüyen Merdiven | Yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firması olan Amanda TECH. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve bakımı bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel bir asansör üreticisidir.

Yürüyen Merdiven

YÜRÜYEN MERDİVEN TEKNOLOJİLERİ

AmadaTECH markası ve firma standartları, üst düzey güvenlik sistemleri, kaliteli ürün seçimi ile üretilen yürüyen merdivenler, yüksek kaliteli, şık, sıra dışı ve öncü bir üründür. Yürüyen merdiven ürün tasarımı mimari tasarım için daha esnek alan sunar ve alışveriş merkezleri, oteller, Metro, Alt Geçit, Havalimanı, ofis binaları ve diğer üst düzey ticari binalar ve tesisler için uygundur.

Yürüyen merdivenler, insan trafiğinin yoğun olduğu çok katlı yapılarda insan taşımada kullanılan hareketli bir merdiven tipidir. Basamakları, dönen bir düzenek üzerine yerleştirilerek sürekli hareketi sağlanır. Asansörlere göre çok daha fazla sayıda insan taşıyabilirler. En çok tercih edildiği mekanlar, alışveriş merkezleri, plazalar, iş merkezleri, metro ve tren istasyonları, oteller, havaalanları, üst geçitler, hastaneler ve fuar merkezleridir. Yürüyen merdivenler 30-35 derece açıda ve 600 mm, 800 mm, 1.000 mm basamak genişliğinde üretilebilirler.

Amada Tech olarak son derece güvenlikli, kaliteli malzeme seçimi yapılmaktadır, üst düzey güvenlik sistemleri avrupa standartlarına göre üretim süreci takip edilmektedir. Tüm siparişlerde yedek malzeme verilmekte olup, yürüyen merdiven yedek malzemeleri bulundurmaktayız.

AmadaTECH tarafından piyasaya sürülen en son güvenlik sistemli yürüyen merdivenler AmadaTECH’in en ileri teknolojisi benimsenmiştir ve ürünün yüksek performansını ve yüksek kalitesini sağlamak için ileri yaratıcılık ,deneyim, tecrübe ve yüksek üretim süreci ile teknik ekibimizin kontrolü tarafından üretilmiştir. Entegre sürücü, kodlayıcı hız algılama ve tasarım, yüksek güvenlik, yüksek verimlilik, konfor ve performans başlıca özelliklerden bazılarıdır.

Çeşitli yürüyen merdiven boyutlarımız, açı seçeneklerimiz ve hız aralıklarımız var. Hız seçeneklerimiz 0.50 – 0.65 m/s dir . Bu yüzden, projeniz için mükemmel yürüyen merdiven tasarımına sahip olduğumuzdan emin olunuz. Standart serimiz için maksimum yürüyen merdiven uzunluğu 35 derecede 2 metreden 6 metreye kadardır. 30 derecede 40 metreye kadar imalatımız vardır. Farklı modellerimiz vardır. İç hem, dış mekan ve heavy durty. Saatte taşıma kapasiteleri değişkendir 3600, 4800, 6000 ve 7300 kişidir. ( saatte 9000 kişi En115-1-2017 standartlarına göre kaldırılmıştır. ) Yürüyen merdiven açılarımız  30 ve 35’derecedir.

Custom Item

This is custom item text.

Date

30 Mart 2015

Category

Ağır Trafik Yürüyen Merdiven, Dış Mekan Yürüyen Merdiven, Escalator, Heavy Duty Escalator, İç Mekan Yürüyen Merdiven, Indoor Escalator, Outdoor Escalator, Yürüyen Merdiven

Tags
ağır tip yürüyen merdiven, Dış Mekan Yürüyen Merdiven, Escalator, Heavy Duty Escalator, heavy duty yürüyen merdiven, İç Mekan Yürüyen Merdiven, Indoor Escalator, Outdoor Escalator, ticari yürüyen merdiven, Yürüyen Merdiven
Don`t copy text!