305
post-template-default,single,single-post,postid-305,single-format-gallery,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

INTERLIFT Almanya Fuarı

AmadaTECH Asansör olarak Dünyanın En Büyük Asansör Fuarına Katıldık. Firmamız Uluslararası Tüm fuarlarda yer almaktadır.
 • interlift almanya fuarı
 • interlift almanya fuarı
 • interlift almanya fuarı
 • interlift almanya fuarı
 • interlift almanya fuarı
 • interlift almanya fuarı

INTERLIFT Almanya Fuarı

INTERLIFT Almanya Fuarındayız.

Yeni Nesil Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri, Yüksek Kaliteli Ürünlerimizi interlift Almanya Asansör Fuarında Standımızda Ziyaret Edebilirsiniz.

Interlift, asansör ürünleri ve teknolojilerdeki en yeni ürünlerin sunulacağı dünyanın en büyük asansör fuarları. Amada TECH Asansör bu etkinliğe tüm uzmanları ile birlikte katılacak, yenilikleri ve müşterilerimiz için en yeni teknolojik çözümleri tanıtacağız.

Interlift Asansör Fuarı, Almanya’nın Augsburg kentinde 2022’de tüm müşterilerimizi bekliyoruz. Gelin ve ev asansörü konsepti ürünlerimizi ve erişebilirlik için yeni nesil asansörlerimizi keşfedin. INTERLIFT 2022 Standımıza bekleriz.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve teknik destek bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir.

+ 50 ülkeye ihracat yapan firmamız mutfak asansörü, servis asansörü, villa asansörü, engelli asansörü kuyu dipsiz asansör sistemleri, bina dışından asansör imalatı yapan firmamız, bunlara ilaveten asansör kabin, süspansiyon, kargas, mekanik sistemler imalatı yapmakta ve paket asansör konusunda çözümler sunmaktadır. Yüksek kapasiteli makine parkuru ve deneyimli mühendis ve pazarlama personeli ile müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

3 Comments
 • Vemados Dolphus
  Cevapla

  Viel Glück. Gute Messen

  31 Mart 2015at12:53
  • Ivan Yaroslav
   Cevapla

   Желаю успехов на ярмарке

   31 Mart 2015at13:00
 • Kristjan Kairi
  Cevapla

  Sellel saidil on kõike eskalaatori kohta

  31 Mart 2015at13:05

Post a Comment

Don`t copy text!