312
post-template-default,single,single-post,postid-312,single-format-standard,mkd-core-2.0.2,mikado-core-2.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.3,vertical_menu_enabled, vertical_menu_left, vertical_menu_width_290,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

İstanbul Asansör Fuarı

İstanbul Asansör Fuarındayız. 09 – 12 Mart Tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Asansör fuarında olacağız. Hall: 2 / Stand No : B 36
istanbul asansör fuarı

İstanbul Asansör Fuarı

İSTANBUL Asansör Fuarındayız.

İSTANBUL Asansör Fuarı 2023 / İstanbul / Türkiye

09 – 12 Mart Tarihleri arasında TÜYAP İstanbul Asansör fuarında olacağız.
Hall: 2 / Stand No : B 36

İstanbul Asansör Fuarına Hazırız...Yeni Nesil Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri, Yüksek Kaliteli Ürünlerimizi İstanbul Asansör Fuarında Standımızda Ziyaret Edebilirsiniz.

Amada TECH Asansör ve yürüyen merdiven üretiminde ileri teknoloji ve üstün kalite ile Türkiye’nin önde gelen lider asansör firmasıdır. Tasarım, Arge, Mühendislik, üretim, satış, kurulum ve teknik destek bir bütün olarak entegre eden modern ve profesyonel asansör üreticisidir. + 50 ülkeye ihracat yapan firmamız yemek asansörü, servis asansörü, villa asansörü, engelli asansörü kuyu dipsiz asansör sistemleri, bina dışından asansör imalatı yapan firmamız, bunlara ilaveten asansör kabin, süspansiyon, kargas, mekanik sistemler imalatı yapmakta ve paket asansör konusunda çözümler sunmaktadır. Yüksek kapasiteli makine parkuru ve deneyimli mühendis ve pazarlama personeli ile müşterimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

 

İstanbul Asansör fuarı 09-12 Mart 2023 Tarihlerinde

Hall 2 Stand No B36 Tüm Müşterilerimizi Bekleriz.

İstanbul Asansör Fuarı Salon 2 Stand B36

İstanbul Asansör Fuarındayız

Alanında dünyanın en büyüklerinden biri olan Asansör İstanbul 2023, 09-12 Mart tarihlerinde TÜYAP’ta düzenlenecek. Fuarda, konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev içi asansör ve kişisel taşıyıcılardan oto asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar dikey ulaşım teknolojileri ile yürüyen merdiven ve yollara ilişkin tüm yenilikler bir arada sergilenecek.

3 Comments
 • Varga Papp
  Yanıtla

  Ezen az oldalon minden megtalálható a mozgólépcsőről

  31 Mart 2015at12:52
  • Paul Burton
   Yanıtla

   There is great information in every detail.

   31 Mart 2015at12:59
 • Kathy Parker
  Yanıtla

  Escalators and moving walks, all kinds of materials, parts, regulations, standard everything is available on this site

  31 Mart 2015at13:04

Post a Comment

Don`t copy text!